Annika Anderson - Westosha Central
Bella Flasch - Muskego
Kiersten Miller - Westosha Central
Chloe Reuter - Kettle Moraine Lutheran
Bennett Scuglik - Kenosha Indian Trail
Avery Sipiora - Westosha Central
Samantha Tofte - Evansville
Kiah Wilson - Greendale
Thomas Wollenberg - Waukesha South
Nairy Cardona - Kettle Moraine Lutheran
Bailey Desing - East Troy
Jenna Fischer - Waukesha West
Hannah Garvoille - Evansville
Molly Haines - Oconto Falls
Amber Haines - Oconto Falls
Chloe Hansen - Bay Port
Dianne Healey - East Troy
Mikayla Hoeft - Kettle Moraine Lutheran
Paige Koencke - Westosha Central
Isabella Lietz - Kettle Moraine Lutheran
Emma Metzger - Manitowoc Lincoln
Tess Nogalski - East Troy
Katie Scheunemann - Kettle Moraine Lutheran
Chelsey Shank - Evansville
Sylvia Bootz - Madison West
Lucy Charles - Homestead
Kalina Chiu - Manitowoc Lincoln
Katherine Cooke - Appleton East
Harper Deeken - Hamilton
Aniyah Donald - Green Bay Preble
Amber Gibson - Madison Memorial
Neva Hinsey - Middleton
Riley Johnson - Manitowoc Lincoln
Ashley Jones - Appleton East
Eliana Klick - Brookfield East
Jade Mabini - Hamilton
Kendal Maus - Green Bay Preble
Shannen McGuire - Homestead
Emerson Moreau - Bay Port
Hailey Plourde - Hudson
Josie Price - Waunakee
Ella Quinn - Hudson
Isabelle Ramirez - Hamilton
Summer Rilling - Homestead
Lauren Schmitz - Hudson
Kira Schubert - Eau Claire North
Mady Smith - Westosha Central
Audrey Tompkins - Green Bay Preble
Julia Baumann - Pewaukee
Lilly Bernhardt - McFarland
Emary Boyce-Suwanabol - Catholic Memorial
Sophia Brussow - Pewaukee
Jaidyn Davis - South Milwaukee
Raniyah Edwards - Pius XI Catholic
Mariana Galvez - Cudahy
Emma Gearing - Tomah
Chloe Gotstein - Whitnall
Brooklyn Green - New Richmond
Audrey Henk - Catholic Memorial
Cheyenne Hudson - Whitnall
Celia King - Catholic Memorial
Kinsey Marsolek - Menomonie
Maria Obieglo - Union Grove
Liv Rezin - Tomah
Caileigh Schaefer - Waterford Union
Mikayla Schroeder - West Bend East
Aubrey Turcotte - West Bend East
Briana VandenLangenberg - Seymour
Kierra Zahradka - Monroe
Andre Avila - St. Francis
Elliana Fischer - Lake Country Lutheran
Elsa Fortner - Aquinas
Norah French - Prescott
Macy Gutting - Ellsworth
Bella Helfrich - Aquinas
Alaynah Hingtgen - Platteville
Corynn Jahnke - Ellsworth
Lauren Love - Northwestern
Brynn Morrill - Little Chute
Ella Narance - Kiel
Adele Ogden - Little Chute
Maddie Reuhl - Edgewood
Brenna Thoen - Saint Croix Central
Kylie Burroughs - Franklin
Jadon Wilson - DeForest
Julia Flynn - Middleton
Riley De Vor - Kettle Moraine Lutheran
Ellie Daniels - westosha central
Rebekah Valach - Wilmot Union
Olivia Imberger - Wisconsin Lutheran
Emily Ruka - Union Grove
Brooklyn Hagen - Mukwonago
Avery Pierick - DeForest
Haley Senfleben - Kettle Moraine Lutheran
Tommy Wollenberg - Waukesha South
Delaney Lokken - DeForest
Peyton Garnell - DeForest
Jenna Wilquet - Oconto Falls
Bella Le - Franklin
Audrey Matthias - Kettle Moraine Lutheran
Emma Stuart - Wisconsin Lutheran
Amber Haines - Oconto Falls
Hayley Pohlhammer - Mukwonago
Megan Bauer - Franklin
Morgan Becker - Menomonee Falls
Grace Block - Menomonee Falls
Jared Cataggatan - Sun Prairie
Cori Fisher - Kaukauna
Anah Hansen - Green Bay Preble
Mia Herro - Brookfield East
Sophia Huber - Hudson
Sophi Johnson - Hudson
Kendall Kein - Eau Claire North
Eliana Klick- Brookfield East
Kendall Larson - Oshkosh West
Natalie Lobdell - Oak Creek
Kyra Moore - Holmen
Janessa Moua - DC Everest
Nana Osaki - Madison West
Josie Price - Waunakee
Rose Psak - Eau Claire North
Reagyn Reed - Franklin
Anna Schiessl - Madison West
Kira Schubert - Eau Claire North
Emma Stueland - Menomonee Falls
Anna Wilcox - Kimberly
Stella Young - Waunakee
Claire Borene - Onalaska
Trinity Brach - Tomah
Sophia Brussow - Pewaukee
Jaidyn Davis - South Milwaukee
Bella Deschene - New Richmond
Lauren Esch - Waterford Union
Fiona Green - West De Pere
Audrey Henk - Catholic Memorial
Rachel Hopper - West Bend West
Ella Koldeway - Burlington
Jenna Kutschenreuter - New Berlin West
Kinsey Marsolek - Menomonie
Kaylea Midthun - Stoughton
Grace Rezin - Tomah
Katie Rummler - Burlington
Natalie Thyne - New Richmond
Savannah Williams - Wauwatosa West
Kendall Alexander - Regis
Andre Avila - St. Francis
Mikala Feller - Edgewood
Elliana Fischer - Lake Country Lutheran
Téa Hill - Ellsworth
Tess Kinney - Prescott
Addie Koenig - Saint Croix Falls
Elliana Krueger - Aquinas
Emma Laundrie - Freedom
Lauren Love - Northwestern
Brynn Morrill - Little Chute
Ella Narance - Kiel
Jasmine Peck - St. Francis
Raelyn Rasmussen - Ellsworth
Maddie Reuhl - Edgewood
Shayanne Stenroos - Prescott
Brenna Thoen - Saint Croix Central
Livia Tobin - Aquinas
Ellie Loeffler - Kettle Moraine Lutheran
Hannah Meyers - East Troy
Madeleine Sorenson - Middelton
Kendyl Schmalz - Grafton
Megan Holzhauer - Kettle Moraine Lutheran
Kylie Burroughs - Franklin
Caitlin Schuk - Greendale
Samantha Law - Franklin
Madison Grabow - Grafton
Breyana Krause - Crivitz
Kiley Hanold - Fox Valley Luterhan
Abigail Bruce - East Troy
Olivia Imberger - Wisconsin Lutheran
Lexi Ouradnik - Waukesha South
Tela Gehrke - Grafton
Ellie Daniels - Westosha
Laurel Wegerbauer - Franklin
Avery Sipiora - Westosha
Carleen Snow - DeForest
Abigail Lingenfetter - Hudson
Izzy Hughes - Hudson
Katelyn Meinholz - DeForest
Ava Schilling - Waukesha North
Eliza Volz - DeForest
Kaylee Strejc - Northland Pines
Carly Crowell - Hudson
McKenzie Michalski - Cudahy
Rayen Hang - Manitowoc Lincoln
Kaitlyn Sonnenberg - Kettle Moraine Lutheran
Alesea Evangelista - Cudahy
Courtney Bader - Westosha
Gia Pollnow - Waukesha South
Hayley Pohlhammer - Mukwonago
Allison Wadd - Waukesha North
Addie Thrasher - Manitowoc Lincoln
Peyton Garnell - DeForest
Grace Cooper - Oregon
Vanessa Wyatt - Cudahy
Morgan Becker - Menomonee Falls
Grace Bock - Menomonee Falls
Sylvia Bootz - Madison West
Zoe David - Homestead
Gabriella Dickman - Bay Port
Madison Farquhar - Oak Creek
Lauren Hacker - Oak Creek
Anah Hansen - Green Bay Preble
Mia Herro - Brookfield East
Neva Hinsey - Middleton
Rachel Hopper - West Bend West
Hailey Jester - Kettle Moraine
Violen Kleefisch - Kettle Moraine
Gracie Kromke - Holmen
Marissa Madaus - Middleton
Hadley Maher - Middleton
Shannen McGuire - Homestead
Mady Metzger - Bay Port
Janessa Moua - DC Everest
Nana Osaki - Madison West
Raechel Panella - Kettle Moraine
Josie Price - Waunakee
Elise Ramsay - Hortonville
Jordan Schumacher - Homestead
Kayla Stoecker - Middleton
Tori Taczala - Franklin
Kaelyn Tape - River Falls
Ennah Tessmer - Pulaski
Alexi Thorpe - Franklin
Kaylee Walczak-Zelem - Oak Creek
Lizzie Weinhold - Oak Creek
Vanessa Yenor - Watertown
Keira Anderson, River Falls
Jared Catagattan, Sun Prairie
Julia Chirillo, Franklin
Emma Dachel, Oak Creek
Kacey Davis, Wauwatosa East
Isabella Drewek, Wauwatosa East
Meagan Ehlke, Bay Port
Elle Fallon, Hudson
Deanna Frick, Waukesha South
Riley Johnson, Manitowoc Lincoln
Ashley Jones, Appleton East
Eliana Klick, Brookfield East
Olivia Lemmers, Hortonville
Kyra Moore, Holmen
Tess Murah, Wauwatosa East
Nicole Parra, Madison West
Rose Psak, Eau Claire North
Summer Rilling, Homestead
Ashlyn Roush, Middleton
Anna Schiessl, Madison West
Kira Schubert, Eau Claire North
Lauryn Seidel, West Bend West
Isabelle Slade, Westosha Central
Chloe Sprangers, Hortonville
Melanie Toetz, Franklin
Kadence Zielski, River Falls
Anastacia Batayias, Kettle Moraine
Lydia Boyce, Sun Prairie
Louisa Donaldson, De Pere
Lillie Fredrickson, Holmen
Michaela Gain, Franklin
Sarah Hansen, Franklin
Baylee Hyska, Bay Port
Olivia Mathie, West Bend West
Ella Mathison, Kettle Moraine
Gwen Puchalski, Madison West
Kaylee Rajek, DC Everest
Shelby Riess, West Bend West
Kazzie Saron, Sun Prairie
Halley White, Watertown
Victoria Angotti - Union Grove
Annie Balthazor - Stoughton
Trinity Brach - Tomah
Jaidyn Davis - South Milwaukee
Paige Eide - Onalaska
Samantha Garibay - Saint Francis
Maddie Gess - New Richmond
Amy Gobel - Onalaska
Fiona Green - West De Pere
Macy Gutting - Ellsworth
Marissa Hagen - Onalaska
Kayla Hecker - West De Pere
Hayley Herem - Ellsworth
Tea Hill - Ellsworth
Beth Ivancic - West Allis Central
Katie Rummler - Burlington
Hayley Jamiola - New Berlin Eisenhower
Emma Laundrie - Freedom
Victoria Lynner - Ellsworth
Ava Mrozek - Port Washington
Jillian Newman - Stoughton
Gabrielle Pawlak - West De Pere
Jasmin Peck - Saint Francis
Brianna Putney - New Berlin Eisenhower
Enesa Alka, South Milwaukee
Maya Anderson, New Berlin Eisenhower
Maddie Bagley, West Bend East
Addison Berry, Tomah
Makenna Billstrom, New Berlin West
Emily Brinkman, Seymour
Ashlyn Caliaro, Seymour
Isabella Deschene, New Richmond
Abby Duescher, Freedom
Brooklyn Green, New Richmond
Jaelyn Hoppman, Ashwaubenon
Ah Chim Jeon, Fox Valley Lutheran
Katlyn Koosman, Osceola
Rachel Krueger, Port Washington
Nora Langdon, DeForest
Megan Laurent, New Berlin West
Lily Macdonald, New Berlin Eisenhower
Kiara McKowen, New Berlin Eisenhower
Lexie Moran, Ashwaubenon
Brynn Morrill, Little Chute
Grace Nueville, West De Pere
Grace Rezin, Tomah
Natalie Thyne, New Richmond
Briana VandenLangenberg, Seymour
Lauren Young, Somerset
Francesca Baker, Lakeland Union
Natalie Berg, West De Pere
Sarah Bloemer, Grafton
Liv Dunlap, New Richmond
Trishelle Iniguez, Burlington
Kaiya Harris, Saint Francis
Alexa Hockers, Ashwaubenon
Tatym Marshall, West Allis Central
Alexis Williams, Saint Francis
Grace Carlson - Prescott
Lyvia Carlson - Northwestern
Sophie Cowgill - Aquinas
Ella Narance - Kiel
Ava Steiner - Edgewood
Jada Teteak - Lakeside Lutheran
Brenna Thoen - Saint Croix Central
Sophie Tibayan - Prescott
Morgan Waters - Altoona
Alexandra Brown, Oconto Falls
Cambria Deehr, Chilton
Mikala Feller, Edgewood
Nevaeh Ireland, Palmyra-Eagle
Lauren Love, Northwestern
Greta Moseng, Aquinas
Brett Norling, Oconto Falls
Delaney Seidel, Aquinas
Maddie Tibayan, Prescott
Liv Tobin, Aquinas
Liv Belland, Aquinas
Addie Koenig, Saint Croix Falls
Allyson Mueller, Chilton
Brenna Rowe, Prescott
Kassidie Beifield - Elkhorn Area
Lane Burke - Hudson
Ellie Daniels - Westosha Central
Peyton Fitzpatrick - Brookfield East
Kristin Fuerstenberg - Kettle Moraine Lutheran
Sophia Henning - Mukwonago
Mackenzie Hoffman - Bay Port
Hannah Hogan - Westosha Central
Isabella Hughes - Hudson
Layni Kennell - Westosha Central
Breyana Krause - Crivitz
Francessca Magyar - New Berlin West
Hannah Meyers - East Troy
Emma Pagel - Kettle Moraine Lutheran
Bekah Valach - Wilmot
Peyton Weber - Kettle Moraine Lutheran
Brooklyn Bishop - Pulaski
Sylvia Bootz - Madison West
Lydia Boyce- Sun Prairie
Liberty Christianson - DC Everest
Madison Curtis - West Allis Nathan Hale
Macey Dunn - Sun Prairie
Michaela Eberhardt - Green Bay Preble
Payton Giles - Middleton
Alli Harris - Oak Creek
Emily Held - Wauwatosa West
Mia Herr - Brookfield East
Carrie Komar - Waunakee
Cece Lindblom - Middleton
Amya Lopez - Badger
Rosalie Minikham - Oak Creek
Janessa Moua - DC Everest
Jessa Nemeth - Oshkosh West
Nana Osaki - Madison West
Rose Psak - Eau Claire North
Kaylee Rajek - DC Everest
Katie Rummler - Burlington
McKenna Surma - Oak Creek
Ennah Tessmer - Pulaski
Avery Tollers - Eau Claire North
Anna Wilcox - Kimberly
Jamie Baldwin - St. Francis
Katie Copps - Onalaska
Courtney Cowen - Port Washington
Ellie Eswein - Tomah
Danielle King - Seymour
Emma Laundrie - Freedom
Victoria Lynner - Ellsworth
Caitlyn Pahmeier - Monona Grove
Alyssa Pechcek - Ellsworth
Jasmin Peck - St. Francis
Elizabeth Peterson - Onalaska
Brianna Vitkus - West Bend East
Kadence Zielski - River Falls
Lyvia Carlson - Northwestern
Corinne Charapata - Denmark
Sophie Cowgill - Aquinas
Willow Geiser - Chilton
Ariana Hahn - Cudahy
Emma Howey - Oconto Falls
Nevaeh Ireland - Palmyra-Eagle
Emma Knospe - St. Croix Central
Brett Norling - Oconto Falls
Jada Teteak - Lakeside Lutheran
Sarena Young - Aquinas
Annabelle Cocroft - Elkhorn Area
Skyler Cordova - Wilmot
Megan Gallamore - Waukesha South
Miriam Helwig - Kettle Moraine Lutheran
Julia Kolton - Waukesha South
Meranda Kuwik - Wilmot
Adelia Mahaffee - Westosha Central
Emma Pagel - Kettle Moraine Lutheran
Noelle Ridolfi - Wilmot
Lauren Shane - Westosha Central
Emily Watters - Shawano Community
Peyton Weber - Kettle Moraine Lutheran
Emma Bloemers - DC Everest
Lydia Boyce - Sun Prairie
Eliza Devereaux - Franklin
Jackie Droesse - Menomonee Falls
Margeaux Dunn - Madison West
Michaela Eberhardt - Green Bay Preble
Isabel Heiman - Madison West
Chloe Hoff- Hudson
Kelly Mahoney - Menomonee Falls
Rosie Manikham - Oak Creek
Janessa Moua - DC Everest
Nana Osaki - Madison West
Kaylee Rajek - DC Everest
Ashton Randolph - Hudson
Monica Repinski - Menomonee Falls
Annalise Rutkowski - Oak Creek
Alyssa Williams - Cedarburg
Lauren Carlisle - Onalaska
Courtney Cowen - Port Washington
Lizzie Davis - Onalaska
Carolyn Decheine - River Falls
Ellie Eswein - Tomah
Olivia Foehner - Onalaska
Ivy Halvorson - New Richmond
Hailey Hotvedt - Burlington
Maddie Kraft - New Richmond
Emma Laundrie - Freedom
Jordan Mars - Little Chute
Emily Mazier - Xavier
Emily Meyer - River Falls
Sophia Read - Mount Horeb
Katie Rummler - Burlington
Nicole Uecker - Xavier
Brianna Vitkus - West Bend East
Kendall Alexander - Regis
Lyvia Carlson - Northwestern
McKenzie Cogan - Presgott
Taylor Falde - Spring Valley
Ariana Hahn - Cudahy
Te'A Hill - Ellsworth
Maddie Horn - Prescott
Makenzie Huppert - Prescott
Brooke Langen - Aquinas
Bethanie Mangine - Somerset
Alyssa Pechacek - Ellsworth
Sydney Skemp - Aquinas
Cheyanne Vitense - Dodgeland
Katie Wanders - Aquinas
Morgan Waters - Altoona
Lane Burke - Hudson
Allison Dwyer - Franklin
Rachel Eberhardt - Franklin
Megan Gallamore - Waukesha South
Jackie Gerovac - New Berlin West
Miriam Helwig - Kettle Moraine Lutheran
Eden Jacobson - Pardeeville
Victoria Leoni - Hudson
Rachel Mackey - Muskego
Jaden McKenna - Westosha Central
Melissa Opperman - Ashwaubenon
Abby Schilling - Wausau West
Lucy Schroeder - Waukesha West
Hannah Vanderhei - Oconomowoc
Ava Bedessem - DC Everest
Lilly Chmielewska - Middleton
Felicity Cole - Middelton
Eliza Devereaux - Franklin
Stephy Donarski - Oak Creek
Michaela Eberhardt - Green Bay Preble
Taylor Eide - Onalaska
Ellie Eswein - Tomah
Kaiya Fox - New Richmond
Kateline Gobel - Onalaska
Anna Greisch - Homestead
Chloe Hoff - Hudson
Elizabeth Hughes - Hudson
Olivia Janowski - Sussex Hamilton
Holly Kofmacher - Monona Grove
Maddie Kraft - New Richmond
Elizabeth Kulig - Eau Claire North
Grace Lindsley - Green Bay Preble
Kelly Maloney - Menomonee Falls
Jessica Meissner - Franklin
Jordy Nack - Hudson
Olivia Pieper - Eau Claire North
Cole Ripp - Waunakee
Annie Skogen - Onalaska
Brianna Vitkus - West Bend East
Jillian Wedin - West Bend West
Sierra Zeller - DC Everest
Emma Carlson - Prescott
Kjerstin Carlson - Prescott
Courtney Cowen - Port Washington
Madison Dorau - Prescott
Danielle Dorn - McFarland
Elizabeth Frautschy - Pius XI Catholic
Madison Hoikka - Prescott
Katlyn Koosman - Osceola
Maggie Marrinan - Aquinas
Jordan Mars - Little Chute
Alyssa Pechacek - Ellsworth
Sydney Skemp - Aquinas
Mari Sommer - Prescott
Nicole Uecker - Xavier
Brianna White - Pius XI Catholic
Alexandria Blaine - New Berlin West
Rachel Kostrova - Wilmot Union
Tyler Mason - Muskego
Jaden McKenna - Westosha Central
Savannah Meyers - Wilmot Union
Christy Mottier - Madison LaFollette
Tiffany Orin - Elkhorn
Jenna Simacek - Ripon
Kylie Sonnenburg - Kettle Moraine Lutheran
Vicktoria Umland - Winneconne
Emily Ziech - Green Bay Southwest
Madison Bates - Hudson
Claire Chapin - Eau Claire Memorial
Eden Crump - Hudson
Stephy Donarski - Oak Creek
Maiah Duin - Hortonville
Maya Getschel - Hudson
Anna Greisch - Homestead
Camryn Haak - Appleton West
Amanda Harding - Waukesha West
Ashlyn Knutson - Eau Claire North
Grace Osgood - Franklin
Peyton Piontek - Bay Port
Katharine Rhoten - Eau Claire Memorial
Maggie Ryan - Franklin
Karoline Sanders - Brookfield East
Olivia Schneider - Middleton
Molly Streubel - Hortonville
Sophia Wusterbarth - Hudson
Logan Weymeyer - D.C. Everest
Eden Bayer - Xavier
Leigha Goeser - Chilton
Maggie Harrington - Ellsworth
Savana Haverkorn - West De Pere
Cecelia Hubbard - Pius XI
Mikenna LaVenture - St. Croix Central
Joely Mart - Somerset
Olivia Nickulis - Pius XI
Paige Payne - Prescott
Colleen Scerpella - Madison Edgewood
Kaitlyn Timmins - Prescott
Gabbie Vogel - Somerset
Alexa Wedig - Mount Horeb
Alexa Braden - Kettle Moraine Lutheran
Emma Curran - Kettle Moraine Lutheran
Riley Fugiasco - Hamilton
Madi Hansen - Westosha Central
Rebecca Heller - South Milwaukee
Rachel Kostrova - Wilmot Union
Delanie Krug - Racine Horlick
Victoria Leoni - Hudson
Erin McCann - Grafton
Jaden McKenna - Westosha Central
Kirsten Menden - New Berlin West
Rachel Merrick - Berlin
Savannah Meyers - Wilmot Union
Tiffany Orin - Elkhorn
Taylor Seidell - Janesville Craig
Kate Senczyszyn - Grafton
Lexi Shah - Brookfield Central
Karley Summer - Muskego
Lindsay Berge - Eau Claire Memorial
Claire Chapin - Eau Claire Memorial
Sarah Frazier - Wausau East
Camryn Haak - Appleton West
Ashlyn Knutson - Eau Claire North
Arianna LaCoursiere - Hortonville
Sydney Mittelsteadt - DC Everest
Olivia Pieper - Eau Claire North
Katharine Rhoten - Eau Claire Memorial
Karoline Sanders - Brookfield East
Olivia Schnieder - Middleton
Emily Smith - Eau Claire North
Lauren Smith - Middelton
Molly Streubel - Hortonville
Maddie Tiedt - Bay Port
Morgan Wetzel - Holmen
Ally Gustke - Merrill
Claudia Munson - Prescott
Gabrielle Vogel - Somerset
Kailie Paulson - Prescott
Ruth Konzen - Eau Claire Regis
Bekah Konzen - Eau Claire Regis
Brooklyn Kemmerer - Prescott
Hannah Johnson - Onalaska
Kaitlyn Bretoi - Prescott
Becky Poppe - Greendale
Seth Stewart - Kenosha St. Joseph's Academy
Kaz Frazier - Badger
Katie Her - Brown Deer
Jaden McKenna - Westosha Central
Rachel Wamboldt - Indian Trail
Lexi Hodges - Brown Deer
Madeline Collazo - Kettle Moraine Lutheran
Samantha Sutter - Oconomowoc
Hailey Guzanick - Oconomowoc
Sydney Kazmierczak - Greendale
Maddison Beno - Ashwaubenon
Sarah Slater - Greendale
Kylee Kintis - Muskego
Phylicia Quiroz - Westosha Central
Lauren Smith - Middleton
Ashlyn Knutson - Eau Claire North
Ruby Boettcher - Bay Port
Lindsay Berge - Eau Claire Memorial
Lily Peterson - Bay Port
Emily Smith - Eau Claire North
Kailah Hartung - New Richmond
Ali Faulkner - Eau Claire North
Arianna LaCoursiere - Hortonville
Samantha Dresen - Middleton
Katie Welko - Appleton West
Katharine Rhoten - Eau Claire Memorial
Alexis McCann - Middleton
Emily Navarrette - West Allis Nathan Hale
Gianna Feest - West Bend East
Sydney Mittelsteadt - DC Everest
Brianna Shiney - Prescott
Allie Glaser - Little Chute
Ana Myers - Regis
Karlee Tabor - Rice Lake
Lily Thongnuam - Madison Edgewood
Maddie Lenz - Freedom
Gabrielle Vogel - Somerset
Elizabeth Clappier - Brookfield Central
Lexi Hodges - Brown Deer
Katie Her - Brown Deer
Rebecca Poppe - Greendale
Anna Neuburg - Kettle Moraine Lutheran
Karley Summer - Muskego
Kylee Kintis - Muskego
Morgan Anderson - Oconomowoc
Tyler Grosschadl - South Milwaukee
Jessica Losiniecki - Waukesha West
Katie Welko - Appleton West
Kelsie Leurquin - Ashwaubenon
Keira Horkers - Ashwaubenon
Meghan Simoens - Bay Port
Kallie Ziegler - DC Everest
Katharine Rhoten - Eau Claire Memorial
Emily Smith - Eau Claire North
Sophie Hathaway - Hortonville
Adrianna Harris - Hudson
Kendall Klak - Muskego
Megan Chelberg - New Richmond
Nathaniel Hasser - Watertown
Brooke Nickelatti - Aquinas
Sheridan McCoy - Aquinas
Cora Wittmann - Little Chute
Maren Madsen - Madison Edgewood
Brianna Shirley - Prescott
Alexi Schommer - Prescott
Ashley Payne - Prescott
Rebeckah Konzen - Regis
Kathlyn Niebergall - Regis
Karlee Tabor - Rice Lake
Gabrielle Vogel - Somerset
Hannah Lider Appleton North
Kaz Frazier Badger
Elizabeth Clappier Brookfield Central
Emily Strack Brookfield Central
Aleshea Her Brown Deer
Katie Her Brown Deer
Sydney Scadden East Troy
Caleb Meddaugh Freedom
Paul Grier Freedom
Jacqueline Luy Grafton
Kayla Armstrong Grafton
Abby Scheife Kettle Moraine Lutheran
Grace Johnson Kettle Moraine Lutheran
Ryan Moriarty Mukwonago
Chelsea Croak Muskego
Alli Sheeley Waterford Union
Jessie Losiniecki Waukesha West
Molly Bredin Waukesha West
Holly Niederer Westosha Central
Megan Ruxton Westosha Central
Halee Stewart Ashwaubenon
Nuri Baylerian Cedarburg
Kaleigh Knutson Eau Claire North
Kelsey Waughtal Eau Claire North
Emily Mihalovic Holmen
Carynn Arend Hudson
Dani Inman Hudson
Kayla Flentje Manitowoc Lincoln
Brynn Weinzirl Oak Creek
Chloe Williamson Oak Creek
Annalise Albers Wauwatosa West
Brooke Nickelatti Aquinas
Rachel Remes Eau Claire Regis
Marissa Hook Fall Creek
Kate DeJardin Luxemburg-Casco
Kaitlyn Morris Luxemburg-Casco
Sheila Ghanian Madison Edgewood
Megan Schmidt Martin Luther
Kristin Semann McFarland
Megan Chelberg New Richmond
Olivia Londo Notre Dame Academy
Heather Bauer Onalaska
Bailey Van Blarcom Pius XI
Samantha Schoen Prescott
Karlee Tabor Rice Lake
Courtney Rank Appleton North
Magan Koscher Berlin
Milena Latinovich Brookfield Central
Aleshea Her Brown Deer
Cameo Jastrow Franklin
Paul Grier Freedom
Emilee Daehnert Grafton
Kristin Paulsen Kenosha St. Joseph’s
Ashley Ihlenfeldt Kettle Moraine Lutheran
Leah Foltman Badger
Laura Quinn Racine St. Catherine’s
Jordie Miller Westosha Central
Candy Stack Wisconsin Lutheran
Halee Stewart Ashwaubenon
Angela Mahrt Brookfield East
Hannah Davidson Brookfield East
Kaleigh Knutson Eau Claire North
Carynn Arend Hudson
Dani Inman Hudson
Nicole Stagg Hudson
Alecia Erdmann Pulaski
Caelan King Pulaski
Erica Oldenburg Sheboygan South
Lisa Nguyen Stevens Point
Rachel Dreist Waterford
Alexa Tragos Waukesha North
Sammy Jo Roebke West Allis Nathan Hale
Amanda Westphal West Allis Nathan Hale
Molly Mullaney Aquinas
Taylor Olson Aquinas
Jennifer Zeinert Little Chute
Brittany Smith Madison Edgewood
Amanda Immekus Martin Luther
Megan Schmidt Martin Luther
Catherine Wilson McFarland
Rylie Berger New Richmond
Taylor Holmquist New Richmond
Antje Utgaard New Richmond
Nicole Bauer Onalaska
Alayna Halverson Onalaska
Brianna Prescott Pius XI
Karlee Tabor Prairie Farm
Kaitlyn Jerrick Prescott
Jacqui Johnson Prescott
Cali Allan Racine St. Catherine's
Anna Kurzynski Rice Lake
Cassie Hemmen Appleton North
Jennifer Gaeding Arrowhead
Kelsey Hughes Arrowhead
Aleshea Her Brown Deer
Carlee Christopherson East Troy
Nicole Robbins Franklin
Katie Losiniecki Franklin
Amelia Galando Kettle Moraine
Jaimie Shine Kettle Moraine Lutheran
Theresa Chiconas Kettle Moraine Lutheran
Chelsea Croak Muskego
Lida Acuna-Huete Oregon
Tarah Hess Pardeeville
Trisha Balma Sheboygan South
Marci Wefel Wisconsin Rapids Lincoln
Emily Davidson Brookfield East
Raeann Kramer D.C. Everest
Marissa Schaber D.C. Everest
Kaleigh Knutson Eau Claire North
Brooke Rumphol Eau Claire North
Kalya Hendry Franklin
Alyssa Toetz Franklin
Lauren Tetzke Germantown
Carynn Arend Hudson
Brookelle Bolf Hudson
Danielle Inman Hudson
Candace Phillips Hudson
Maggie Zoeller Oconomowoc
Lauren Bignell West Allis Nathan Hale
Kiley Larson West Allis Nathan Hale
Molly Mullaney Aquinas
Taylor Olson Aquinas
Cara Olson Evansville
Desiree Carpenter Little Chute
Amy Schultz Martin Luther
Eli Starr Martin Luther
Rylie Berger New Richmond
Erika Bohmke New Richmond
Antje Utgaard New Richmond
Madline Ganther Notre Dame Academy
Jacklyn Kostichka Notre Dame Academy
Emily Schmitz Notre Dame Academy
Madeline Smith Notre Dame Academy
Nichole Perlberg Omro
Chandler Gavin Onalaska
Michelle Huggett Onalaska
Kyleigh Sopher Onalaska
Brianna Prescott Pius XI
Maren Farrell Prescott
Kylen Feltes Prescott
Rebecca Goss Cudahy
Logan Thomas Deerfield
Katie Losiniecki Franklin
Anna Hazen Grafton
Melissa Martin Heritage Christian
Abby Clausing Kettle Moraine Lutheran
Alayna Muldoon New Holstein
Jesse Gifford New Holstein
Sami Suddeth Oregon
Jordin Miller Westosha Central
Marci Wefel Wisconsin Rapids Lincoln
Alexandra Richardson Ashwaubenon
Kirsten Thiemke Brookfield East
Tausha Cameron Brookfield East
Jenne Wiedemeier Crivitz
Emily Christopher Deerfield
Carlee Christopherson East Troy
Becky Machajewski East Troy
Cameo Jastrow Franklin
Monica Pless Kettle Moraine Lutheran
Rachel Polcyn Madison La Follette
Cassy Popelier Northland Pines
Lida Acuna-Huete Oregon
Megan Kanavas Pewaukee
Kendra Green Westosha Central
Natasha Robinson Westosha Central
Katy Stankevittz Ashwaubenon
Katie Fant D.C. Everest
Candace Phillips Hudson
Carynn Arend Hudson
Paige Krumbach La Crosse Central
Brooke Williamson Menomonie
Tyrone Willaims Menomonie
Emilie Schauer Pulaski
Jenny Oxley Pulaski
Lianne Zettel Arrowhead
Emily Davidson Brookfield East
Sarah Newton Brookfield East
Avery Nelson Cedarburg
Jeanette Wardlow Cedarburg
Anna Johnson La Crosse Central
Breann Woodruff Waterford
Taylor Olson Aquinas
Desiree Carpenter Little Chute
Gretchen Kloster Madison Edgewood
Antje Utgaard New Richmond
Rylie Berger New Richmond
Jennifer Konop Notre Dame Academy
Kylie Walz Onalaska
Madeline Anderson Onalaska
Demi Augustine Prescott
Katie Langer Prescott
Elizabeth Jutila Baron
Kyla Miller McFarland
Lexi Schroedl McFarland
Emily Schmitz Notre Dame Academy
Nicole Bauer Onalaska
Gretchen Keene Prescott
Keely Holtz Brookfield Central
Becky Sue Goss Cudahy
Emily Christopher Deerfield
Danielle Capek Kettle Moraine Lutheran
Taylor Daubenspeck Madison La Follette
Molly Volkman Milwaukee Lutheran
Alayna Muldoon New Holstein
Samantha Henderson Northland Pines
Molly Mahlum Pardeeville
Tara Sisco Pewaukee
Jordan Miller Westosha Central
Cheng Yang Wisconsin Rapids Lincoln
Katie Bakunowicz Wisconsin Rapids Lincoln
Marci Wefel Wisconsin Rapids Lincoln
Melanie Kroll Wisconsin Rapids Lincoln
Sara Nordstrom Brookfield Central
Consuelo Rivera Cudahy
Melissa Martin Heritage Christian
Jennifer Schrock Hudson
Rachel Polcyn Madison La Follette
Cassy Popelier Northland Pines
Megan Carey Northland Pines
Kendra Green Westosha Central
Shay Ludington Westosha Central
Tess Gehring Westosha Central
Liane Zettel Arrowhead
Josie Balk D.C. Everest
Taylor Ziegler D.C. Everest
Patricia McLaren Franklin
Kristin Brockman Green Bay Preble
Bryanna Inman Hudson
Colleene Duley Hudson
Edie Bjerstedt Hudson
Gretchen Hoehn Hudson
Monica DeLoy Hudson
Kirsten Goehner Arrowhead
Ellie Heinlein Badger
Kirsten Phillips Bay Port
Samantha Magyar Oak Creek
Jenny Oxley Pulaski
Taylor Olson Aquinas
Tayne Murphy Aquinas
Rachel Ammerman Evansville
Gretchen Kloster Madison Edgewood
Lexis Schroedl McFarland
Abbie Anderson New Richmond
Alissa Busse Omro
Ally Hatch Onalaska
Kylie Walz Onalaska
Kaitlin Setzke Port Washington
Shari Ahrar Prescott
Marlene Ridgway Cudahy
Skylar Haubert Elk Mound
Alexa Bradley Evansville
Kerri Higgins Grafton
Eli Starr Martin Luther
Katie Krolikowski Martin Luther
Krissy Dreher Martin Luther
Kyla Miller McFarland
Joelle Lee Omro
Mckenzie Anderson Onalaska
Katie Kufahl Cedarburg
Karissa Kadow East Troy
Rachel Bukholtz East Troy
Theresa Heidenreich East Troy
Jamie Mueller Hillsboro
Cailyn Wilke Kettle Moraine Lutheran
Sara Poppe Kettle Moraine Lutheran
Erin Elmore Madison La Follette
Ka Her Madison La Follette
Katlyn Stauffacher Madison La Follette
Ashley Moore Madison West
Joseline Nyinawabera Madison West
Natasha Crooks Madison West
Tsetan Dolqar Madison West
Megan Buckridge Milwaukee Lutheran
Samantha Henderson Northland Pines
Courtney Bohlman Oconto
Adam Seruche Racine St. Catherine's
Amber Fleury University Cheer Company
David Lengling University Cheer Company
Shelly Porter University Cheer Company
Caleb Nordhaugen Wisconsin Rapids Lincoln
Danica Ferguson Wisconsin Rapids Lincoln
Erin Quinn Wisconsin Rapids Lincoln
Julie Poeschl Wisconsin Rapids Lincoln
Rebecca Lau Wisconsin Rapids Lincoln
Katie Diederich Cedarburg
Amanda Larson Deerfield
Emily Christopher Deerfield
Alexa Levin Freedom
Crystal Johnson Freedom
Kelsey Lind Hillsboro
Budda Meisel Madison La Follette
Nikki Sime Madison La Follette
Janet Mohoney Madison West
Sarah Apel Madison West
Sam Sharp Parkview
Nicholas Moon Wisconsin Rapids Lincoln
Kayla Schroepfer Antigo
Astina Zuleger Ashwaubenon
Courtney Brown Bay Port
Anna Ward Franklin
Christina Hendry Franklin
Hillary Inman Hudson
Kristin Hiroskey Little Chute
Angela Algrim McFarland
Kristen Burke McFarland
Natalie Anderson Onalaska
Jennifer Lorge Port Washington
Emily Helmer Prescott
Rachel Chadima Prescott
Kelley McBryde Union Grove
Chelsea Bushman Waukesha West
Jessica Schultz Wisconsin Lutheran
Molly DeCleene Bay Port
Andrea Styczinski Colfax
Jessica Dgen D.C. Everest
Bailey Birtzer Eau Claire North
DeCree Bjorkman Ellsworth
Morgan Mathias Homestead
Jacqui Kampf Kimberly
Kristin Shafer Madison La Follette
Allie Graham Wisconsin Lutheran